Kliucknikov olja
2020-12-15
854100
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Betande häst, signerad och daterad V Kliuchnikov 12, olja på duk, ca 33x24 cm, oramad