Ljuskrona Karl Johan-stil
2020-12-17
854056
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, Karl Johan-stil, för 6 ljus, stomme i mässing, behängd m olikslipade prismor, höjd ca 65, diameter 57 cm
Slitage