Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, bronserad stomme, marmorskiva, höjd ca 65, 25x25 cm
Bruksslitage
854054
2020-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här