Klubbat för:
940 EUR
400 EUR
HYLLSYSTEM, "Royal system", Paul Cadovius, Danmark, 1900-talets mitt, höjd 194 cm, bredd 244 cm, djup 33 cm
Slitage, några mindre skador vid hyyplansfästet
853871
2020-12-20