Lockurna
2020-12-15
853828
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LOCKURNA, porslin, Kina, 1800-talets slut, dekor i underglasyrblått, balusterformad, höjd 43 cm
Lock med nagg, under med spricka