Jan Bo Hospisil
2020-12-14
853827
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAN BO HOSPISIL (1900-tal): Blomsterstilleben, signerad Jan B Hospisil, olja på duk, ca 38x60 cm