Clubfåtöljer ett par
2020-12-21
853806
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CLUBFÅTÖLJER, ett par, 1900-tal, lös sittplymå, spikdekor, sitthöjd ca 46 cm
Hårt slitage, skador, spikdekor saknas