Broschnål 18 k guld
2020-12-20
853765
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 30 000 SEK |
BROSCHNÅL, 18 k guld, odlad saltvattenspärla ca 8,8 mm, 39 antik-, gammal- och rosenslipade diamanter totalt ca 3,00 ct, kvalité ca TW-TCa (G-L)/VS-I, längd 49 mm, vikt 9,9 g
Urval high-end juveler
Flertalet diamanter med skador och nagg