Broderi
2020-12-17
853761
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BRODERI, 1800-talets andra hälft, ottomansk, metalltråd på siden, centralt med tugra, ca 94x90 cm
Visst åldersrelaterat slitage