Taklampa Konsthantverk
2020-12-17
853673
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, åtta ljuspunkter, förkromad metall, samt glas, höjd ca 68, 40x40 cm
Smärre slitage, ej funktionstestsad, fungerar enligt uppgift