Tallrik Kina
2020-12-14
853621
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIK, porslin, Kina, landskapsdekor i emaljfärger, brätte med pioner och granatäpplen, diam 24 cm
Smärre slitage, nagg