Hänge 18 k guld
2020-12-17
853578
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÄNGE, 18 k guld, svensk konstrollstämpel samt stämplad AW, längd ca 46 cm, vikt ca 5,5 g
Smärre slitage