Pablo Picasso litografi
2020-12-14
853531
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PABLO PICASSO (1881-1973) efter: ur Carnet de la Californie, daterad i trycket, färglitografi, bildmått ca 41x26 cm