Skåp barock
Klubbat för:
8 200 SEK
4 000 SEK
SKÅP, 1700-tal, barock, ek, karvsnittsdekor, beslag i smide, klotfötter, höjd ca 172, 153x68 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Går ej att plocka isär, renoverat, kompletterat, smärre ytskador
853412
2020-12-19