Skrivbord
2020-12-17
853362
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, drickamålat, sarg med låda, höjd ca 76, 105x65 cm
Bruksslitage