Takarmatur
2020-12-20
853315
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, 8 ljusarmar med glaskupor i glas, patinerad metallstomme, höjd ca 55 cm och diam ca 95 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad