Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKULTUNA, tekök, 1800-tal, tekanna med upphängning och värmare, rakstämplad Skultuna samt N1, mässing, total höjd ca 24cm
Bruks- och åldersrelaterad slitage
853297
2020-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här