Skedar i silver
2020-12-16
853287
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKEDAR (12) i silver, 1800- och 1900-tal, längd ca 22 cm, 680 g
Bruks och åldersrelaterat slitage