Taburetter björk
2020-12-14
853263
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TABURETTER, 1 par, 1800-talets slut, björk, svarvade ben, stoppad sits, sitthöjd ca 40 cm
Senare klädsel, smärre ytskador, lagning