Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
GUSTAVSBERG, "God Jul", servisdelar, 2 dlr, 1900-tal, grötskål samt kandelaber, signerade, kandelaberns höjd ca 22 cm
Smärre slitage
853262
2020-12-16