Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2020-12-18
853184
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Korp, signerad Kliuchnikov, olja på duk, ca 41x33 cm, oramad