Klubbat för:
3 000 SEK
2 000 SEK
BOKSNURRA, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, överdel med intarsia, höjd ca 78, 46x46 cm
Bruksslitage, benställning saknas, ej snurrbar
853013
2020-12-13