Golvlampa
2020-12-16
853006
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, art deco, mässingdetaljer, glaskupa i frostat glas, ställbar, höjd ca 120 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, skärm med nagg