Vinglas klar glasmassa 1800-tal
2020-12-13
853000
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VINGLAS, 16 st., klar glasmassa, 1800-tal, höjd ca 14 cm
Något avvikande höjder, bruksslitage