Edition Noël Jens Aagaard Ring Silver
2020-12-13
852959
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
JENS AAGAARD, ring, sterlingsilver, krön med förgyllda stiliserade blommor, fasettslipade färglösa stenar samt rosatonad odlad pärla ca 7.5 cm, stl ca 17 1/5 jmfr 55, vikt ca 6.2 g
Fint bruksskick.