Såskanna i silver
2020-12-16
852937
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SÅSKANNA i silver, 1800-tal, handtag i trä, kannans höjd ca 9, största diameter 13 cm
Lagning i botten, bucklor, bruks och åldersrelaterat slitage