Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-12-14
852919
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Roulettspelare, signerad samt daterad 1996, 49,5x46 cm