Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2020-12-14
852917
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Vy mot Kastellholmen, signerad Kliuchnikov samt daterad 1995 a tergo, olja på duk, 60x80 cm