Taklampa 1930-tal
2020-12-15
852848
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKLAMPA, 1930-tal, stomme i vitmetall, 12 ljusarmar, elektrifierad, höjd ca 112, diameter 65 cm
Ej funktionstestad, slitage