Staffan Kronberg litografi
2020-12-18
852735
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STAFFAN KRONBERG (född 1902): kompositioner, 2 st, signerade samt numrerade 117/360 respektive 306/360, bildytor ca ca 16x24 respektive 9x14 cm
Ej examinerade ur ram