Uno Walllman akrylmålning
2020-12-18
852709
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
UNO WALLMAN (född 1913): Stadsbild, signerad samt daterad 1976, akryl på duk, ca 49x60 cm