Golvlampa 1900-talets andra hälft
2020-12-13
852697
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, up-light, 1900-talets slut, svartlackerad, röda detaljer, höjd ca 186 cm
Smärre ytskador