Peter Dahl litografi
2020-12-18
852672
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (1934-2019): Saxofon, färglitografi, signerad Peter Dahl, numrerad EA 12/40,
Ej examinerad ur ram