Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SOFFBORD, svärtade ben, Treman, 1950-tal, höjd 54, längd 124x57 cm
Bruksspår, åldersrelaterat slitage, ställvis repor och märken
852536
2020-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här