Nikolaj Vostrikov, oljemålning
2020-12-14
852519
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
NIKOLAJ VOSTRIKOV (Ryssland, född 1949): Figurkomposition, signerad samt daterad, olja på duk, a tergo betitlad, ca 46x55 cm
Proveniens: Limhamns Konstgalleri