Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, Hovmantorp, 1950/60-tal, stomme i fanerad teak, 2 lampor i mässing, kupor i frostat glas, ca 105x65
Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej
852358
2020-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här