Roland Svensson litografi
2020-12-11
852323
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Vinterbild, signerad samt numrerad 58/360, färglitografi ca 46x61 cm