Bert Håge Häverö litografi
2020-12-14
852202
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Ljusterö, signerad Bert Håge Häverö, samt numrerad 17/360, färglitografi, bildmått ca 39x53 cm