Porslin Kina
2020-12-12
852106
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅL, SKÅL MED LOCK, ASKAR, 6 dlr., porslin, Kina, 1900-talets början, polykrom dekor, höjd 6-14, diameter 8-13 cm
Nagg, slitage