Doftkrus
2020-12-12
852097
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DOFTKRUS, Kina, 1900-tal, figuralt motiv, höjd ca 17 cm
Ingår i temaauktionen En samling med Orientalika
Nagg vid mynningen