Porslin
2020-12-15
852026
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PORSLIN, 7 dlr, Kina, omkring 1800-talet polykromt målad dekor i famille rosefärger
Bruksspår, äldre lagning