Golvvas
2020-12-12
852024
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
GOLVVAS, Kina, 1800/1900-tal, dkeor i underglasyrblått, höjd ca
Ingår i temaauktionen En samling med Orientalika
Smärre slitage