Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
GRUVLYKTOR, 3 st, mässing, British Coal Mining Company, Wales, 1900-talets andra hälft, höjd ca 22 cm
Fungerar enligt uppgift, bruksslitage
852019
2020-12-15