Figurin
2020-12-12
851994
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FIGURIN, Kina Qianlong, 1700/1800-talet, höjd ca 15 cm
Proveniens: Tidigare såld på Christies South Kensington
Ingår i temaauktionen En samling med Orientalika
Smärre slitage