Fat
2020-12-12
851974
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
FAT, Kina, mandarinporslin, figural dekor, ca 32,5x24,5 cm
Två kantnagg, smärre slitage