Oljemålning
2020-12-10
851943
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Figurscen, olja på pannå, ca 24x19 cm