Tekanna i silver
2020-12-13
851931
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 350 EUR |
TEKANNA, silver, höjd 14 cm, vikt ca 506 g, Tyskland sent 1800-tal
Monogramgravyr, åldersrelaterat slitage.