Bord, Art Deco

Bord, Art Deco
Bord, Art Deco
Bord, Art Deco
Bord, Art Deco
Bord, Art Deco
Bord, Art Deco
Bord, Art Deco
Bord, Art Deco

Klubbat för:

42 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BORD, Art Deco, 1920/30-tal, skiva fanerad med jakaranda m.fl., skiva med inläggningar av kvinnoansikte, svärtat balusterformat ben med träskuren dekor, diameter 100, höjd 71 cm

Smärre bruksslitage

851929

2020-12-20