Bordslampa Tyskland 1970-tal
2020-12-21
851923
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, kromat stativ och skärm, höj- och sänkbar, ställbar skärm, otydlig märkning, H ca 60 cm
Bruksslitage, repor, funktion ej kontrollerad, SAV ansvarar ej för funktion