BOKHYLLOR 2 st bonad björk
2020-12-14
851880
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOKHYLLOR, 2 st, omkring 1930/40-tal, stomme av bopnad björk, höjd ca 90 respektive 84, 125x28 respektive 117x27 cm
Bruksslitage, 1 av bokhyllorna saknar upphängning för ena hyllplanet, stötmärken förekommer